Címlap Médiaválogatott

PMFC öregfiúk gólparádé a rangadón

Szép számú közönség előtt rendezték meg a PMFC –Bóly öregfiúk rangadót.

Mind két csapat óvatosan kezdett , tartotta a labdát ,míg Teszárik Zoltán a PMFC kiváló gólfelelőse  a hatodik percben  gyönyörű góljával megtörte a jeget!  Az első gól után a PMFC csapata teljes mértékben átvette az irányítást a  pályán . Folyamatosan vezették a támadásokat igazi csapatként ,extra látványos játékkal szórakoztatták a nagyérdeműt .Egytől egyig mindenki kiemelkedően teljesített ,rengeteg futással ,pontos passzokkal és hatalmas gólokkal mutatták meg a közönségnek mire is képesek !Mi sem mutatja meg a csapategységet jobban ,hogy Teszárik Zoltán mesterhármasa mellé ,Soós László,Szabó Dávid, Magyar János,Pataki Tamás és Földesi János is betalált. A cserék is rendkívül jól  szálltak be a mérkőzésbe ,  mindenki nagyon sokat tett a csapat sikeréhez.

Az öregfiúk az elmaradt mérkőzések miatt feszített tempóban szerda és szombati napokon pótolják be a bajnokikat. A cél természetesen a bajnokság megnyerése , mi más is lehetne?

A csapat két mérkőzéssel kevesebbet játszva 4 győzelemmel jelenleg a negyedik helyet foglalja el a tabellán.

„Mindenki betartotta és megtette azt amit megbeszéltünk a mérkőzés előtt ,hála istennek meg is lett az eredménye 9-2 –re győzedelmeskedtünk a kiváló erőkből álló Bóly csapata ellen. Megyünk tovább ,megteszünk mindent annak érdekében  ,hogy a bajnokság végén is a dobogó legmagasabb fokán végezzünk.”- mondja  Élő Tibor a PMFC csapatvezetője

AutoCity Volkswagen Megyei I. o. ffi np Öregfiúk dr. Váradi G. cs

PMFC-BóLY 9-2 (3-0)

Pécs

PMFC : Békési András (Retkes Gábor). – Szakály Bálint, Orlovics Gyula, Élő Tibor (Németh Zsolt), Lóth József – Soós László, Pataki Tamás ,Szabó Dávid ,Teszárik Zoltán (Papp Zsolt) –Földesi János , Nagy Ervin (Magyar János), Vezetőedző: Élő Tibor

Gólszerzők: Teszárik (6., 36., 46.), Soós (27.)Pataki (72.)Szabó (59)Magyar (61)Földesi (79)